Перед судом постануть 8 членів злочинної організації, які займалися організацією азартних ігор

ігровий бізнесПрокурори обласної прокуратури скерували суду обвинувальний акт за обвинуваченням 8 членів злочинної організації в організації та проведення азартних ігор (ч. 1, ч. 2 ст. 255, ч. 1 ст. 203-2 КК України).

Встановлено, що учасники злочинного угруповання, з метою незаконного збагачення у 4 приміщеннях інтерактивних клубів, які нібито надають послуги з хмарного майнінгу, розташованих у Черкасах, з використанням комп’ютерів, організували з використанням мережі Інтернет надання громадянам незаконного доступу до азартних ігор.

Під час проведення обшуків у цих приміщеннях вилучено техніку, яка використовувалась для надання незаконного доступу до азартних ігор, записи про «чорнову» бухгалтерію та кошти, отримані від незаконного ведення господарської діяльності, повідомили в обласній прокуратурі.

Діяльність злочинної організації припинена працівниками обласної прокуратури спільно з працівниками слідчого управління ГУНП в Черкаській області та Управління стратегічних розслідувань в Черкаській області ДСР Нацполіці

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *