Перед судом постануть 16 черкащан за ухилення від виконання вироків суду

лава підсуднихПід пильною увагою органів прокуратури області перебувають факти ухилення засудженими від покарань, не пов’язаних з позбавленням волі (ст. 389 КК України), та які мають виконувати суспільно-корисні роботи (ст. 389-2 КК України).

Цьогоріч до суду скеровані обвинувальні акти стосовно 14 засуджених, які ухилялися від відбування покарання у вигляді громадських робіт, та щодо 2 осіб за ухилення від сплати штрафу та від відбування покарання – суспільно корисних робіт.

Прокуратура виявила непоодинокі випадки неналежного нагляду за засудженими, яких вироками судів засуджено до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Зокрема, було виявлено, що немає системного контролю поведінки та способу життя засуджених цієї категорії, неналежний рівень соціально-виховної та попереджувальної роботи. Як результат – засуджені повторно йдуть на злочини і знову ухиляються від відбування таких покарань.

Загалом упродовж 2022 року органам пробації області внесено 7 документів прокурорського реагування. Робота у цьому напрямі триває, інформують в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.