Перед судом постане ексголова сільської ради, який провів незаконну сесію і підробив документи

піробленняСмілянська прокуратура звернулася до суду у справі щодо колишньої голови сільської ради за фактом службового підроблення. Йдеться про складання, видачу завідомо неправдивих офіційних документів, внесення неправдивих відомостей (ч. 1 ст. 366 КК України) та зловживання службовим становищем всупереч інтересам служби, що завдало істотної шкоди громадським інтересам (ч. 1 ст. 364 КК України).

Про це інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

За даними слідства, посадова особа органу місцевого самоврядування, зловживаючи службовим становищем провела сесію сільської ради. При цьому законного кворуму і підстав для цього не було. Після цього, підробивши офіційний документ, посадовець вніс завідомо неправдиві рішення сесії сільської ради, за якими 3 земельні ділянки загальною площею 1,8 га та вартістю 116 тис грн були незаконно вилучені із власності держави.

Тепер справу розглянуть у суді, який і вирішить, яке покарання отримає підробник – штраф, арешт чи обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до трьох років.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.