Перед судом постане чоловік, який знужався над матер’ю та вбив її

За процесуального керівництва прокурорів Чигиринського відділу Черкаської прокуратури до суду скеровано клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру стосовно жителя с. Іванівка Чигиринської ОТГ, який був у розшуку за домашнє насильство відносно своєї матері та її вбивство.

За даними слідства, 49-річний чоловік з липня по вересень 2019 року вчиняв фізичне домашнє насильство відносно своєї матері. Бив руками по голові, завів у підвал і залишивши її там, зачинив вхідні двері та прибив цвяхами ковдру навколо них.

В подальшому, вдарив 83-річну жінку дерев’яним табуретом по голові, внаслідок чого вона померла. Після цього зловмисник зник з місця події та протягом тривалого часу переховувався.
Правоохоронці затримали чоловіка у м. Одеса.

Суд застосував запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, який за результатами проведення судово-психіатричної експертизи змінено на поміщення до закладу з надання психіатричної допомоги в умовах, що виключають його небезпечну поведінку.

Довідково: згідно ст. 94 КК України, залежно від характеру та тяжкості захворювання, тяжкості вчиненого діяння, з урахуванням ступеня небезпечності психічно хворого для себе або інших осіб, суд може застосувати такий примусовий захід медичного характеру, як госпіталізація до закладу з надання психіатричної допомоги із суворим наглядом.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.