Пенсіонерам Сміли провели перерахунок пенсії

перерахунок пенсійЗ 1 січня 2021 року, у зв’язку з підвищенням розміру мінімальної заробітної плати, Пенсійним фондом проведено перерахунок пенсій окремих категорій громадян. Йдеться про виконання вимог статті 28 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

Перерахунок стосується осіб, які досягли 65-річного віку та мають 35 років страхового стажу для чоловіків та 30 років – для жінок. Мінімальна пенсія цієї категорії громадян зросте з 2 100 до 2 400 гривень (40% мінімальної заробітної плати).

Перерахунок пенсій проведений з дня встановлення нового розміру мінімальної заробітної плати, крім пенсіонерів, які працюють (провадять діяльність, пов’язану з отриманням доходу, який є базою нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціально страхування).

Пенсіонерам, які працюють, після звільнення з роботи або припинення такої діяльності пенсія перерахується з урахуванням мінімальної заробітної плати, визначеної на дату звільнення з роботи або припинення такої діяльності.

Додаткові консультації можна отримати за номером телефону: (04733) 2 44 90.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *