Педагоги присвятили семінар темі «Учитель нової формації»

Під час роботи віртуальної школи професійного становлення молодого вчителя відбувся Інтернет-семінар з теми «Учитель нової формації» (згідно з завданнями програми Нової української школи). Про це інформують у Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників.

Участь у семінарі взяли молоді вчителі, зокрема, Смілянського районів, а також Звенигородського, Золотоніського, Корсунь-Шевченківського, Кам’янського, Жашківського  районів, педагоги з міст Шпола, Ватутіне, Золотоноша, Умань, Черкаси, Канів.

Молоді учителі у дописах  розкрили тлумачення таких понять як: «духовна культура»; «високий рівень соціальної відповідальності»; «творчість», «інтелігентність». Основними джерелами для написання статей стали положення Концепції Нової української школи, різнобічні підходи науковців до питання формування особистісних якостей учителя. Дописувачі зверталися до праць А. Макаренка, В. Сухомлинського, К. Ушинського,  в яких наголошувалося на тому, що до числа найбільш значущих якостей учителя входять не лише освіченість у галузі предмета викладання, а й володіння педагогічним досвідом, тактом, педагогічною технікою та майстерністю, певними правилами поведінки.

Розкриваючи зміст статей молодих учителів щодо особистості учителя Нової української школи, можна дійти висновку, що вони представляють учителя нового покоління як духовно розвинену, соціально зрілу, творчу особистість, компетентного фахівця, який прoфecійнo володіє всім арсеналом педагогічних засобів та прагне до постійного самовдосконалення, використовує методи, які вчать робити самостійний вибір, пов’язувати вивчене з практичним життям, враховувати індивідуальність учня.

Усі учасники Інтернет-семінару, роботи яких розміщені на сайті віртуальної школи професійного становлення молодого вчителя (розділ «Інтернет-заходи)отримають сертифікати.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *