Педагоги можуть працювати з будь-якої країни, – омбудсмен

1-1595508331-y55struktsiya-e1585161353170-001_iУчителі та викладачі вишів можуть здійснювати навчання з використанням дистанційних технологій, перебуваючи за межами України.

Про це повідомив освітній омбудсмен Сергій Горбачов, посилаючись на Кодекс законів про працю України, передає osvita.ua.

Так, він звернув увагу керівників закладів освіти, що дистанційна робота виконується працівником поза робочими приміщеннями, у будь-якому місці за вибором працівника та з використанням інформаційно-комунікаційних технологій.

«Тобто чинне законодавство не встановлює жодних територіальних обмежень щодо робочого місця працівника в умовах дистанційної роботи», – підкреслив Сергій Горбачов.

Також він зауважив, що видання керівниками безграмотних наказів про заборону дистанційної роботи для тих педагогів, які наразі перебувають за межами України, є абсолютно незаконним.

«Наполегливо рекомендую керівникам закладів освіти не лише не порушувати чинне законодавство про працю, але й не втрачати совість у часи важких випробувань, коли всім нам украй потрібна підтримка одне одного», – наголосив Сергій Горбачов.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.