Педагогічна майстерність вчителів смілянського колегіуму

IMG_20180208_083456+Цьогоріч під час місячника педагогічної майстерності учителі суспільно-гуманітарної кафедри провели ряд цікавих відкритих уроків та позакласних заходів.
Світлана Павлик  провела  незвичайний урокурок-телепередачу «Калинова, соловʾїна наша рідна Україна». Учням 6-Б класу було запропоновано відвідати телестудію  та взяти участь у цікавих  рубриках: «Доброго ранку, Україно» ,  «Факти», «Битва екстрасенсів», «Майстер-шеф», «Танцюють всі», «Поле чудес», «Навколо світу», «Україна має талант», «ТСН».
Учителем Наталією Калашник було проведено урок-гру у 5-В класі на тему «Стежками улюблених казок». Учні вирушили у подорож до прекрасної країни дитинства – світу казок, де на них чекали зустрічі з улюбленими героями. Діти створили дерево мудрості «Чого навчає казка», презентували виставку «Мій улюблений казковий герой» та брали участь у вікторинах та іграх: «Таємнича валіза», «Упізнай героя», «Перший мільйон», «Магніт». Учні підготували інсценізацію уривків казки, де юні артисти розкрили свої акторські таланти.
На уроці всесвітньої історії учні 7-А класу разом з учителем Анастасією Шаматовою познайомилися з новою технологією створення презентацій «скрайбінг». Діти дуже швидко освоїли нову технологію та виконали в цій програмі проекти до уроку «Культура Середньовіччя». Цікавими були захисти групових скрайбінг-проектів, у яких учні висвітлювали окремі аспекти культури середніх віків.
Світлана Волошина провела урок зарубіжної літератури в 11 класі на тему «Теорія абсурду та трагічного стоїцизму в романі А.Камю «Чума». Учні із задоволенням працювали в групах, створювали асоціативні ряди, будували порівняльні ланцюжки, за допомогою яких прослідковували як історичні події впливають на сучасність. 
Учні 9-А класу разом із Жанною Шевченко  презентували проект на тему «Герої не вмирають. Україна вчора, сьогодні, завтра». Клас був об’єднаний у 4 групи, кожна із них підготувала тематичний міні-квест  «Кого ми можемо називати героями?». Прозвучали виступи, у яких дев’ятикласники розповідали  про героїв Другої світової війни, про ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, про бійців АТО, про волонтерів.

Із метою вивчення звичаїв, традицій та обрядів українського народу в 5-Б класі  було проведено народознавче свято «Масляна в гості йде» (класний керівник Ганна Іщенко). У гості до п’ятикласників завітали казкові герої: Зима, Масляна, Весна, Первоцвіт та навіть Баба-Яга з друзями. Під час заходу учні не тільки декламували вірші, але й водили хороводи, танцями та піснями проводжали Зиму і зустрічали Весну. Діти з задоволенням грали у гру «Доторкнись до сонечка», спостерігали за витівками Баби-Яги.

Прес-центр школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.