Патрульні повернули додому дідуся, що загубився

Близько 19-ї години, на лінію 102 звернулась жінка та повідомила про зникнення свого дядька поважного віку.

Прибувши на місце виклику, племінниця старенького розповіла патрульним, що чоловік пішов на прогулянку близько 11-ї години та досі не повернувся. Патрульним надали орієнтування та вони розпочали пошуки.

В той час, екіпаж патрульних роти тактико-оперативного реагування (ТОР), отримав виклик на службовий планшет про виявлення невідомої особи.

Прибувши на місце виклику, інспектори побачили чоловіка, який знаходився у безпорадному стані. Патрульні з’ясували, що близько 15-ї години, старенький покинув міську лікарню, як невідомий, якому надали допомогу. Патрулюючи прилеглі вулиці та опитуючи містян, можливо хтось впізнав би чи чоловіка, патрульні отримали орієнтування про зниклу людину. За описом громадянин підходив під орієнтування.

На місце приїхав екіпаж патрульних разом із племінницею, остання забрала дядька додому та подякувала поліцейським. На щастя, ця історія закінчилась добре.

Патрульна поліція закликає громадян, якщо ви втратили зв’язок з рідними, не зволікайте, телефонуйте на лінію 102 та повідомляйте детальний опис.

Не будьте байдужими, не проходьте повз людей похилого віку, яким можливо потрібна допомога. Одразу телефонуйте на лінію 102, наголошують правоохоронці.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.