Патріотичне свято для юних смілян

1 12 та 13 жовтня бібліотекарі сектору обслуговування 1- 4 кл. спільно з класними керівниками І.Л. Стеценко та Н.А. Макушевою, провели патріотичне свято для учнів 3- Б кл. СШ№5 та 4-Бкл. ЗОШ №11, присвячене Дню українського козацтва та Дню Захисника України.

Зустріч в дитячій міській бібліотеці пройшла в дружній, веселій та творчій атмосфері. Діти старанно готувалися до цього святкового заходу, на якому були присутні їхні батьки, бабусі та дідусі. Завдяки відео та інформації, що підготували для школярів бібліотекарі, діти ознайомилися зі славетними сторінками історії України — козаччиною. А переглянувши інсценізацію у виконанні своїх друзів-однокласників «Посвята в козаки», переконалися в тому, які складні випробування випадали на долю українських козаків.
Завдяки ігровим моментам школярі проявили сприт­ність, ерудицію, а танцювальні номери у виконані юних артистів стали окрасою святкової зустрічі.
Неодноразово звучали слова подяки та підтримки у віршах, піснях та інсценізаціях у виконанні третьокласників, теперішнім захисникам нашої Батьківщини, учасникам АТО. Урочистості зустрічі додала присутність на святі нашого відомого земляка, учасника АТО, сержанта – розвідника Андрія Вовка.

Тож хочеться від щирого серця побажати нашим захисникам:

Здоров’я від водиці ключової, багатства від землі святої.

Щастя земного, неба голубого, хліба запашного!

Щоб козацькому роду не було переводу!
Зав сектором 1-4 кл. центральної міської дитячої бібліотеки Юлія Близнюк

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *