ПАТ «Укрзалізниця» шукає героїв серед залізничників

Департамент кадрової та соціальної політики ПАТ «Укрзалізниця» шукає своїх героїв, повідомляє прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця».

«Якщо серед Ваших колег-залізничників, знайомих, друзів працівників ПАТ «УЗ» є справжні, проте неймовірно скромні #герої_залізниці, які досі залишаються непоміченими, то ми шукаємо саме Вас», – зазначено в офіційному зверненні, – адже жоден з цих мужніх і, як правило, неймовірно скромних людей взагалі не сприймає слова «подвиг» та «герой» – їм завжди здається, що те, чим вони займаються – хоч і складна, але рутинна і життєво необхідна робота».

Свої історії, розповіді та фото бажаючі зможуть викладати в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/groups/uzckadr з обов’язковим використанням хештегу #герої_залізниці.

#герої_залізниці, які наберуть найбільшу кількість вподобань, а також найактивніші учасники конкурсу отримають квитки на святковий концерт до Дня залізничника, який відбудеться 3-го листопада 2016 року в Міжнародному центрі культури і мистецтв профспілок України.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (044) 465 10 85.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *