ПАТ «Спектр-Сміла» викупив… смілянський «Спектр»

Фонд держмайна (ФДМ) України продав на торгах фондової біржі ПФТС 99,998% статутного капіталу виробника меблевої фурнітури ПАТ «Спектр-Сміла». Про це повідомляє інформаційне агенство «Інтерфакс Україна».

«В аукціоні брали участь три компанії. Переможцем з продажу пакета акцій товариства визнано ТОВ” Виробничо-комерційне підприємство «Спектр», – написав в.о. голови Фонду держмайна Віталій Трубаров на своїй сторінці в соцмережі Facebook. Він уточнив, що при стартовій ціні акцій в 2,5 млн грн ціна продажу склала 6,09 млн грн.

“Раніше підприємство вже пропонувалося до продажу, але безуспішно”, – нагадав і. о. голови Фонду держмайна.

ПАТ “Спектр-Сміла” спеціалізується на проектуванні, виробництві прес-форм і штампів, інструментального оснащення, механізмів трансформації меблів.

За даними держреєстру, ТОВ “ВКП” Спектр “зі статутним капіталом 2 млн грн, зареєстровано в 2006 році за тією ж адресою, що і ПАТ” Спектр-Сміла “. Кінцевим бенефіціаром ТОВ “ВКП” Спектр “є глава правління ПАТ” Спектр-Сміла” Володимир Волошин. Компанія має в своєму розпорядженні земельною ділянкою 1,91 га. Площа виробничих приміщень складає 15,9 тис. кв. м, адміністративних – 3,88 тис. кв. м. На підприємстві працює 138 чол.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.