ПАТ «Черкасиобленерго» запровадив особистий кабінет для юридичних осіб

Особистий кабінет для юридичних осіб запроваджує для користувачів ПАТ «Черкасиобленерго». Доступним для споживачів цей сервіс стане з 16 березня.

Користуватись ним матиме можливість кожна юридична особа, яка укладе відповідну додаткову угоду із РЕМ. Тобто вона зможе отримати електронний цифровий підпис (ЕЦП) – унікальний ключ особового рахунку, який дозволить користуватися перевагами електронного обслуговування на сайті компанії. 

У цьому сервісі споживачі зможуть підписувати електронним цифровим підписом свої документи, що передбачено законодавством України. ПАТ “Черкасиобленерго” зі своєї сторони підписуватиме їх своїм цифровим підписом. Тобто, документи в електронному вигляді матимуть юридичну силу, і споживачам не потрібно буде ходити у РЕМи, щоб виконувати щомісячну рутинну процедуру надання електронної документальної звітності щодо спожитої електроенергії. Також у цьому сервісі можна направляти в електронному вигляді рахунки, акти за спожиту електроенергію і таке інше, зазначив директор із інформаційних технологій та зв’язку ПАТ «Черкасиобленерго» Олексій Шевченко. 

Новий сервіс цілком здатний стати популярним, аналогічною послугою, яку не так давно запровадили для побутових споживачів, на сьогодні вже користується 14 тисяч абонентів.

Приблизно така ж кількість людей передає показники без реєстрації, адже сайт передбачає і таку можливість.

Тим часом, не менш популярною послугою прийому звернень громадян по телефону, яку провадить кол-центр Товариства, вже користується близько 25 тисяч абонентів. 

За інформацією офіційного сайту ПАТ “Черкасиобленерго”

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *