Партнери допомагають Черкащині ставати енергетично стійкішою

Для стабільної роботи підприємств теплоенергетики в умовах війни. Сім модульних котелень посилили енергосистему регіону. Їхнє отримання стало можливим завдяки підтримці Черкаської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

Оглянув одну з отриманих потужних систем від українського виробника заступник очільника області Антон Царюк. Він наголосив, що на рівні області докладають зусиль для забезпечення стабільної роботи енергогенеруючих підприємств Черкащини в умовах війни.

– Критична інфраструктура України – ціль ворога, – наголосив Антон Царюк. – І вже неодноразово зазнавала атак з боку агресора. Саме тому ми максимум уваги приділяємо підсиленню наших підприємств житлово-комунального господарства. 7 модульних котелень також посилять теплову генерацію.

Він додав, що основні об’єкти житлово-комунального господарства області, що відповідають за життєзабезпечення населення, мають джерела резервного живлення.

– Ми тісно взаємодіємо з міжнародними донорами, країнами-партнерами, благодійниками, містами-побратимами, бізнесом, місцевими адміністраціями для забезпечення джерелами резервного живлення різної потужності головних об’єктів підприємств критичної інфраструктури, – зауважив Антон Царюк.

Уся вироблена цими установками електроенергія буде споживатись на забезпечення власних потреб підприємств, а її надлишок надходитиме в енергосистему України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.