Партнерство між навчальними закладами Сміли та Кіровоградської області

Відбулася творча зустріч педагогічних працівників Іванівської загальноосвітньої школи Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області та Смілянської гімназії у межах партнерства навчальних закладів.
Смілянську делегацію зустрічали хлібом-сіллю і рушниками. Відбулася віртуальна екскурсія «Це та земля, що нам дарує силу», яка познайомила гостей із селом Іванівкою. Сама школа – базова для учнів трьох сіл, куди діти під’їжджають шкільним автобусом. Перше, що впадає в око – коридори прикрашені рушниками з прізвищами випускників усіх років навчання, кожен хрестик вишивки – наче життєвий код на щастя й на долю вихованцям.
Директор Іванівської школи О.А.Усач – тренер громадсько- активних шкіл на рівні України. Школа є одним із лідерів громадсько-активного руху: бере участь у розробці соціальних проектів, виборює ґранти, а отримані кошти направляє, наприклад, на відбудову церкви, відкриття дошкільного відділення дитячого садка, запровадження енергоефективних технологій. Щільно співпрацює з лісгоспом, електроенергію отримує від потужного комплексу сонячних батарей, які встановив колишній учень, а тепер відомий фермер.
Офіційну частину зустрічі було присвячено інноваціям та обміну досвідом навчальних закладів. Потім відбулася концертна програма. Насамкінець учителі гімназії взяли участь у насадженні «Калинової алеї дружби». В добрий день і добрий час було випущено у небо голубів, що підсумувало програму зустрічі та стало символом зміцнення дружби і партнерських відносин між навчальними закладами.

Прес-центр гімназії

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *