Ознаки для визначення регіону зі значним поширенням COVID-19

мапаВідповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 залежно від епідемічної ситуації в регіоні або районі чи місті обласного значення може бути встановлений рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Про це інформує пресслужба Черкаської ОДА з посиланням на МОЗ України.

“Жовтий”, “помаранчевий” або “червоний” рівень епідемічної небезпеки встановлюється на території регіону, в якому наявне значне поширення COVID-19.

Регіоном зі значним поширенням COVID-19 вважається регіон, в якому наявна хоча б одна з таких ознак:

  • завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить більш як 50 відсотків протягом п’яти днів (у Черкаській області станом на 28 серпня – в межах 25%);
  • середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу становить менш як 24 тестування на 100 тис. населення протягом останніх семи днів (у Черкаській області станом на 28 серпня – 51 на 100 тис. населення);
  • показник захворюваності на COVID-19 за 14 днів на 100 тис. населення перевищує базовий рівень захворюваності (у Черкаській області на 28 серпня – 31 на 100 тис. населення).     

Наразі Черкащина – в “зеленій” карантинній зоні.

Міністерство охорони здоров’я України щодня оновлює ознаки для визначення регіону зі значним поширенням COVID-19 та публікує їх на сторінці сайту.

Рішення про послаблення “червоного”, “помаранчевого” та “жовтого” рівня епідемічної небезпеки не може бути переглянуто раніше ніж через 14 днів з дня встановлення такого рівня епідемічної небезпеки.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *