Освітяни та поліцейські розробили план дій, як запобігти булінгу та порушенню прав дітей у закладах освіти

165593237_1088809201604612_6325288216309776738_oПравоохоронці Черкащини взяли участь в обговоренні питань щодо формування безпечного середовища для дітей, зокрема в освітньому процесі.

Учасники заходу обговорили питання щодо покращення спільної профілактики негативним явищам в учнівському середовищі, комунікації між учасниками освітнього процесу та поліцією.

На зустрічі були присутні заступниця голови Черкаської обласної державної адміністрації, начальники обласного Управління освіти та науки, служби у справах дітей та директора Черкаського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Учасники розробили план спільних дій щодо профілактики негативних явищ в учнівському середовищі. Поліцейські ювенальної превенції, дільничні офіцери поліції та поліцейські офіцери громад територіальних підрозділів ГУНП в Черкаській області активізують роботу щодо профілактичних заходів з учнями закладів освіти та їх батьками, з обов’язковим дотриманням карантинних обмежень.

Також правоохоронці продовжать роботу щодо недопущення випадків булінгу дітей педагогами та інших дій, пов’язаних з порушенням прав дітей, повідомили у поліції Черкаської області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *