Освітяни Сміли нагороджені пам’ятною відзнакою «Імідж освіти Черкащини»

dsc_009512 квітня відбулося урочисте  відкриття ХХІ обласної педагогічної виставки «Освіта Черкащини – 2016».

На цьому освітянському форумі  нагороджено Смілянське управління освіти, молоді та спорту  пам’ятною відзнакою «Імідж освіти Черкащини» за високий науково-методичний і художньо-естетичний рівень виставкової експозиції на виставці «Освіта Черкащини – 2015», впровадження передового педагогічного досвіду та участі у міжнародних  та всеукраїнських виставках  пам’ятною відзнакою «Імідж освіти Черкащини».

Загалом на виставку надійшло  близько тисячі матеріалів, подано понад 4000 цифрових ресурсів, експонується близько  1000 робіт. На яких представлені практично всі напрямки педагогічної діяльності. У напрацюваннях відображені основні завдання, що сьогодні покладаються на освітню галузь. Превалюючою цьогоріч є тема національно-патріотичного виховання молоді, а також перспективний  досвід управлінської діяльності керівників навчальних закладів, актуальні аспекти розвитку інклюзивної освіти, роль дошкільної освіти у вихованні та соціалізації дитини, сучасне навчально-методичне забезпечення позашкільної освіти, навчально-методичне та технологічне забезпечення профільної освіти та програмно-цільове та навчально-методичне забезпечення сучасного освітнього процесу.

Під час виставки відбудуться методичні сесії, авторські майстер-класи, школи професійної майстерності, презентації роботи закладів, кабінетів. Виставка завершить свою роботу 14 квітня.

За матеріалами сайту: oipopp.ed-sp.net

dsc_0143 dsc_0095 dsc_0078

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *