Освітянам Сміли та Смілянського району вручили відзнаки «ІМІДЖ ОСВІТИ ЧЕРКАЩИНИ» | Газета "Сміла" – газета про наше рідне місто

Освітянам Сміли та Смілянського району вручили відзнаки «ІМІДЖ ОСВІТИ ЧЕРКАЩИНИ»

dsc_0394_025 квітня в актовій залі  розпочала роботу ХХІІ обласна педагогічна виставка «Інноваційний пошук освітян Черкащини – 2017».  Під час урочистого відкриття на обласному рівні були відзначені грамотами та дипломами найкращі навчальні заклади, управління освіти та методичні кабінети. Серед нагороджених – сміляни.На виставці освітянам Смілянщини вручили три відзнаки. За високий науково-методичний і художньо-естетичний рівень виставкової експозиції на виставці « Освіта Черкащини-2016» пам’ятною відзнакою «ІМІДЖ ОСВІТИ ЧЕРКАЩИНИ» нагороджено відділ освіти і методичний кабінет Смілянської міської ради.

Таку ж нагороду за сприяння впровадження передового педагогічного досвіду та підтримку навчальних закладів під час підготовки та участі у міжнародних та всеукраїнських виставках отримав відділ освіти та методичний кабінет Смілянської райдержадміністрації.
За високі успіхи у популяризації творчих здобутків педагогічних працівників закладу на міжнародних та всеукраїнських виставках аналогічну нагороду вручили Смілянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 10.
За матеріалами сайту Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *