Освітян Черкаської області навчали, як ефективно користуватися STEM-обладнанням у роботі

STEM-освіту продовжують розвивати на Черкащині. Наприкінці минулого року освітні заклади області отримали 63 комплекти для кабінетів біології, географії, математики, фізики, хімії та 4 комплекти обладнання STEM-лабораторій. Нині ж проходять навчання з його ефективного використання в навчальному процесі.

Загалом STEM-комплекти отримали 22 школи та 1 заклад професійно-технічної освіти. У їх числі і смілянські школи. Ці заклади відповідають вимогам за кількістю учнів щодо оснащення закладів таким обладнанням, відзначає в.о начальника управління освіти і науки ОДА Оксана Сімушіна.

За останні роки, виконуючи обласні освітянські програми, придбали 211 комплектів різних навчальних кабінетів.

Загалом торік область отримала 18 комплектів обладнання для кабінетів біології, 8 – географії , 11 – математики, 17 – фізики, 9 – хімії та 4 комплекти обладнання STEM-лабораторій.

Навчання організували на базі Черкаської міської гімназії №9. Заклад теж отримав унікальне обладнання. Це не просто предметні знання з фізики, хімії, математики, а можливість застосувати їх на практиці. Це – унікальна можливість вивчати технології та створювати проекти, які допоможуть дітям обрати професію, реалізувати свої здібності і в майбутньому стати успішними.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *