«Освіта для світу, що змінюється»

IMG-742d37ae0bdfb0023892385d18a27eb6-VМісячник педагогічної майстерності у Смілянській ЗОШ №7 завершився науково-практичною конференцією «Освіта для світу, що змінюється». Розпочала конференцію Йовко О.М., заступник директора з навчально-виховної роботи, познайомивши присутніх з презентацією дослідження «Ти хто? Теорія поколінь. Покоління Z –діти ХХІ століття». Було продемонстровано збірний образ учнів ХХ – ХХІ століття та надано рекомендації щодо форм та технологій навчання школярів.

Крикун Н.М., вчитель математики, поділилася досвідом впровадження STEAM-освіти в навчанні математики. «Інтегровані уроки дають можливість продемонструвати цілісність світу», – вважає досвідчений фахівець. Як доказ була представлена робота учня 9-М класу Будякіна Нікіти «Математика в робототехніці: від теорії до практики», яка гідно оцінена під час ІІ етапу захисту наукових робіт МАН. Із захопленням спостерігали вчителі за виконанням практичних дій робота, які спрограмував Нікіта з допомогою вчителів математики та інформатики Крикун Н.М. та Криворучка В.В.
Про використання сучасних технологій навчання на уроках фізики та економіки розповіла Рахуба Т.О., вчитель фізики та економіки.
Темі «Використання STEAM-освіти на уроках зарубіжної літератури та художньої культури» була присвячена презентація досвіду Яременко Н.С., вчителя зарубіжної літератури та художньої культури. Інтеграція вказаних предметів з математикою, фізикою, біологією, інформатикою здається, на перший погляд, дивною, але для учнів захоплюючою та стимулюючою для вивчення нового.
Секретами мнемотехніки з присутніми поділилася Третяк Л.П., вчитель початкових класів. Колеги зацікавлено спробували одразу ж використати на практиці набуті знання.
Новим напрямкам та формам роботи у діяльності початкової школи – кінезіологію, сторітеллінг був присвячений виступ досвідченого фахівця своєї справи Терещенко Н.А., вчителя початкових класів.
Своїм досвідом роботи тренера з робототехніки команди «Роботест» поділився вчитель інформатики Криворучко В.В. В основі успіху лежить командна робота, яка базується на знаннях психології та предмета діяльності. Учасники конференції тали учасниками міні-практикуму щодо створення команди, в основі діяльності якої лежить довіра, інформує прес-центр школи.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.