Остерігайтесь шахраїв під час купівлі вживаного авто

Зловмисники постійно змінюють сценарії ошуканства, і все більше набуває популярності шахрайська схема під час продажу автомобіля. Придбати надійне вживане авто – задача не проста, тому на пропозицію купити його за вигідною ціною, можуть попастися навіть автомобілісти з досвідом.

Сьогодні на ринках продаються безліч автомобілів з пробігом, тому відразу не можна зрозуміти, яке саме оголошення поширив шахрай. Зловмисник копіює знайдене оголошення про продаж гарного автомобіля в інтернеті, та розміщує його на інших сайтах вже з ціною, нижчу за ринкову, чим заманює потенційних покупців. Потім, коли знаходиться бажаючий, вигадує різні схеми як його ошукати. Усі нюанси та ризики при придбанні вживаного автомобіля описати неможливо. Перш за все треба звернути увага на те, що зловмисник, продаючи автівку, буде наголошувати, що йому якомога швидше потрібно продати машину – без переоформлення, з передоплатою чи завдатком, тощо. Завоювавши вашу довіру та отримавши ваші гроші, зловмисник видаляє оголошення та вимикає телефон. Покупець залишається ні з чим.

Щоб не потрапити в лапи шахраїв, використовуйте онлайн-сервіс перевірки історії автомобіля. Там можна побачити як в минулому експлуатувався автомобіль, його реальний пробіг, участь в ДТП та наявність усіх можливих обстежень. Обирайте післяплату, остерігайтеся онлайн-магазинів, які пропонують товари за цінами, значно нижчими, ніж в інших магазинах та не вводьте реквізитів платіжних карток на незнайомих платформах.

Управління поліції охорони в Черкаській області наголошує, будьте обережні, та якщо ви, чи ваші знайомі все ж таки стали жертвою шахраїв, негайно телефонуйте за номером 102, наголошують в управлінні поліції охорони у Черкаській області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.