Особиста першість Сміли з шахів серед школярів

25624584_1588195754608500_867465144_o9 грудня у ліцеї «Лідер» відбулася особиста першість Сміли з шахів серед дітей шкільного віку. Учасники були розділені на 4 групи. У наймолодшій призерами стали першокласники: І місце – Захар Фартушний, гімназія, син учасника АТО Юрія Фартушного; ІІ – Назар Гвоздик, школа №10; ІІІ місце – Вікторія Мельник, школа №1.
Серед хлопців віком до 10 років призові місця розподілилися так: І – Радомир Карпань, 4 клас гімназії, ІІ – Олександр Мороз, 4 клас гімназії, ІІІ – Михайло Ховко, 3 клас школи №1.

Серед дівчат у змішаній віковій категорії переможцями стали: І місце – Владіміра Срібна, 10 клас, с.Березняки; ІІ – Лілія Ситник, 5 клас, ліцей «Лідер»; ІІІ місце – Валерія Федун, 3 клас, ліцей «Лідер».

У найстаршій віковій категорії, старші 10 років, змагалися лише хлопці. Призові місця посіли: І – Владімір Теліга, ліцей «Лідер», ІІ – Максим Бабій, школа №1, ІІІ місце – Максим Борщ, коледж.

Усього взяло участь 42 дітей. Призерів нагородили медалями та грамотами відділу молоді та спорту. Вперше в таких змаганнях переможці у вікових категоріях отримали грошові призи за підтримки партії ВО «Батьківщина», які й надалі пообіцяли підтримувати шаховий гурток в місті, а всі учасники – новорічні солодощі від постійного спонсора депутата міськради Віталія Федуна.

Минулий рік був напруженим, але вдалим для юних смілянських шахістів. Поліна Безсонна перемогла у Кубку Києва серед дітей віком до 10 років, посіла ІІ місце у першості України з шахів серед дівчат до 8-ми років, стала триразовою чемпіонкою області. В особистій першості області з шахів серед дітей у смілян – 6 призових місць із 24-х, а в змаганнях за програмою ХХІІІ обласних заходів серед школярів – 2 призових місця із 6-ти. Дуже вдячний за підтримку начальнику управління освіти, молоді та спорту Наталії Незнановій, керівникам БДЮТ Сміли, батькам та депутату міської ради Віталію Федуну.

Наші завдання на 2018 рік – це насамперед зміцнити матеріально-технічну базу шахового гуртка, брати участь у змаганнях за межами Сміли, більше залучати до цікавої інтелектуальної гри вихованців дошкільних навчальних закладів, проводити змагання з шахів та шашок для найменших. А найголовніше – перемагати та прославляти наше чудове місто.