Основні фактори сприяння працевлаштуванню безробітних Черкащини

Фахівці сектору активної підтримки безробітних Черкаської районної філії обласного центру зайнятості провели засідання клубу «Хто Я? Чого Я прагну? Самоаналіз та рефлексія життєвого досвіду».

Це вебінар з соціальної адаптації для підвищення конкурентоспроможності жінок на сучасному ринку праці. На подібних заходах жінки опановують навички пошуку роботи та отримують допомогу в їх застосуванні для мінімізації термінів працевлаштування, повідомили у Черкаській філії обласного центру зайнятості.

Складання резюме та супровідного листа, проходження співбесіди, самопрезентація і адаптація в новому колективі – основні теми, що обговорюються на заняттях.

Фахівець служби зайнятості допоміг учасникам вебінару оцінити свою кваліфікацію, виробити чіткі і досяжні цілі, здобути навички ведення ділової бесіди з роботодавцями. Під час обміну досвідом та практичних занять у шукачів роботи виявляються нові ресурси для працевлаштування, приходить впевненість в собі та розуміння того, що результату досягають лише наполегливою працею. Також вебінари допомагають слухачам проаналізувати причини безробіття, зняти емоційну напругу і повірити у власні сили.

«Психологічна підтримка, яку отримують люди на заняттях, часто стає вирішальним фактором в успішному працевлаштуванні» – зауважив директор Черкаської районної філії Олександр Гриценко.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *