ОСББ пропонують долучитися до держпрограми «Енергодім»

осббВ Україні діє державна Програма підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім». 39 ОСББ області вже подали заявки до Фонду. Це – сьоме місце по Україні.

Загальна вартість заявлених проектів становить 282,3 млн грн, з них 8 ОСББ реалізують проект «А» на 19,9 млн грн та 31 ОСББ по проекту «Б» – 262,4 млн грн. Також, 36 ОСББ отримали першу компенсацію за енергоаудит на 633,6 тис грн і 6 вже отримали другу компенсацію за проектно-кошторисну документацію на 161,9 тис грн., 3 ОСББ реалізували свої проекти та проходять верифікацію для отримання останнього (третього) гранду.

Програма «Енергодім» – це програма підтримки енергомодернізації житлових будинків об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, які введені в експлуатацію до 31 грудня 2009 року включно. Програма «Енергодім» діятиме до кінця 2023 року.

Програма «Енергодім» передбачає два Пакети заходів енергомодернізації багатоквартирних будинків.

Для прийняття рішення щодо участі у Програмі «Енергодім» необхідно провести загальні збори.

Рішення щодо участі у Програмі «Енергодім» та отримання кредитних коштів (в разі необхідності) має бути підтримано 2/3 голосів співвласників ОСББ.

Кредитний договір укладається між банківською установою та юридичною особою – ОСББ, а не з кожним мешканцем окремо. Виплата кредиту здійснюється за рахунок внесків мешканців, державної допомоги та інших коштів.

Більш детальну інформацію про реалізацію Програми ,,Енергодім“ можна дізнатись за посиланням.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.