Організація Червоного Хреста оперативно розробила план дій щодо надання гуманітарної допомоги

червоний хрестВолонтери формують спеціальні аптечки, якими мають наміри забезпечити районні організації Червоного Хреста. У тісній співпраці з міським осередком цієї організації та органами місцевого самоврядування перші укомплектовані аптечки відучора поїхали на залізний вузол станції Т.Г. Шевченка у Смілі.

Про це інформує сайт “Про ВСЕ”.

Перед відправленням евакуаційних потягів “Укрзалізниці” там накопичується величезна кількість біженців. Люди знервовані, у стані стресу. Часто їм потрібна своєчасна первинна допомога. Тому наявність укомплектованих аптечок та гігієнічних засобів для жінок не є зайвою. Такі самі аптечки будуть сформовані для самоорганізованих укриттів та бомбосховищ

.Організація вже має приміщення під склади, де буде зберігатись отримана “гуманітарка”. Там будуть складуватись продукти харчування та одяг. Окремо збирається постільна білизна для госпіталів та лікарень.

Обласна організація Червоного Хреста вже навела комунікацію з громадськими організаціями в Черкасах, активно вибудовує логістику щодо відправки гуманітарних вантажів в райони області — тим, хто того вкрай потребує на Черкащині. Першочергово це стосується Умані, яка піддається постійним ракетним атакам з боку ворога.

На сьогодні формується також волонтерський резерв. Також ми вже провели перше заняття з первинної домедичної допомоги. Зараз шукаємо фахівців, які б могли навчити, як грамотно надавати першу медичну допомогу при різного роду ушкодженнях. Також ми потребуємо професійних інструкторів з надання допомоги, які працюватимуть у наших групах швидкого реагування та разом зі службою ДСНС.

Звертатись до Сергія Івановича Калиги за телефоном : 067 328 80 38.

Тетяна Балякіна

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.