Орендарів зобов’язали звільнити приміщення комунального кінотеатру у Черкасах

кінотеатр українаГосподарський суд Черкаської області задовольнив позов місцевої прокуратури в інтересах держави до приватного підприємства орендаря та ряду товариств суборендарів про визнання недійсним договору оренди та зобов’язання звільнити приміщення кінотеатру в центрі Черкас, площею 356 кв.м. та вартістю 3 млн грн.

На виконання рішення Центральним відділом державної виконавчої служби за участі окружної прокуратури забезпечено звільнення цих приміщень та передачу їх КП «Кінотеатр «Україна».

Головною метою діяльності КП «Кінотеатр «Україна» є створення умов для духовного розвитку, задоволення культурних потреб , відродження національних традицій, забезпечення потреб мешканців міста, в першу чергу дітей, у творчій самореалізації, організації змістовного дозвілля.

Основним напрямом його діяльності має бути реалізація державної молодіжної політики з питань організації дозвілля молоді, показ кінофільмів та мультфільмів, організація та проведення культурних програм, фестивалів для дітей.

Кінотеатр систематично провадить безкоштовні покази для пільгових категорій дітей, на його базі щорічно проходить міжнародний кінофестиваль для дітей і підлітків «Чілдрен Кінофест».

Робота на напрямку захисту комунальної власності міста триває, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *