Оплачувані громадські роботи тимчасово вирішують проблему безробіття

громадські роботи«Організація та проведення оплачуваних громадський робіт завжди займали важливе місце у низці заходів служби зайнятості, оскільки сприяли пом’якшенню  соціальної напруженості на ринку праці та забезпечували фінансову підтримку безробітних у період пошуку ними необхідної роботи», – стверджують фахівці Смілянського міськрайонного центру зайнятості.

Про ці та інші питання, пов’язані з послугами служби зайнятості постійно йде мова на семінарах з роботодавцями.

Залучення до оплачуваних громадських робіт – найбільш доступний шлях тимчасового вирішення  проблеми безробіття. Учасники громадських робіт, відчуваючи свою корисність, отримують стимул для більш активного пошуку роботи. І хоча ці роботи мають тимчасовий характер, тим не менше, здатні допомогти безробітному, оскільки дають можливість встановити нові соціальні контакти, завдяки яким він може знайти постійну роботу.

У  поточному році Смілянським  центром зайнятості укладено – 31 договір на організацію та проведення громадських робіт,  залучено до участі в них 171 безробітний, ними відпрацьовано 2487 людино-днів, що в середньому становить 15 робочих днів на кожного безробітного,  всього  сума фактичних витрат на громадські роботи становить 581,4 тис. грн., а фактичні витрати з коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття становлять 290,7 тис. грн.

Особливо активно співпрацюють зі Смілянський центром зайнятості голови Ротмістрівської, Малосмілянської, Тернівської, Попівської, Березняківської, Сунківської, Балаклеївської  сільських рад, міський відділ культури, Управління соціального захисту населення Смілянської РДА.

Враховуючи, що користь від організації громадських робіт для суспільства очевидна, центр  зайнятості й надалі розвиватиме співпрацю у цьому напрямку з усіма зацікавленими сторонами соціального партнерства.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *