Опалювальний сезон-2021: теплопостачальники переглянуть тарифи та зменшать їх

фото-1-e1597844774640Перегляд тарифів на теплову енергію та відповідні комунальні послуги, а також розрахунків за спожиті енергоносії та підготовка до опалювального сезону 2020-2021 року. Ці та інші питання обговорили на онлайн-нараді під головуванням заступника Міністра розвитку громад та територій України Наталії Хоцянівської.

Нараді відбулася 18 липня за участі представників обласних, Київської міської, державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Враховуючи вимоги чинного законодавства та домовленості України та МВФ, усі підприємства теплопостачання мають переглянути діючі тарифи на опалювальний період 2020-2021 року та сформувати нові тарифи, що в пдальшому їх встановили органи місцевого самоврядування.

На сьогодні в Черкаській області тарифи на теплову енергію та відповідні комунальні послуги вже переглянуті в Умані та Каневі.

Ще 8-ма теплопостачальними підприємствами області подані заяви та необхідні розрахунки на розгляд до органів місцевого самоврядування.

Прогнозоване зменшення вартості послуги з постачання теплової енергії становитиме від 8,4 % (м. Сміла) до 18,8 % (м. Умань).

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *