Оновлення у Смілянському краєзнавчому музеї

Осередком культурної спадщини та візитівкою нашого міста є краєзнавчий музей. В ньому розміщене найбільше зібрання предметів і матеріалів з історичного розвитку, культури, економіки, видатних постатей міста й Смілянщини.

Це пам’ятка архітектури місцевого значення, адже будинок, в якому знаходиться краєзнавчий музей, зведений ще у 1909 році. На цей час в музеї налічується 8 тисяч 207 предметів основного фонду, що знаходяться під охороною держави.

Завданням міської влади є створення необхідних умов для збереження культурної та історичної спадщини нашого міста, зокрема, облаштування музею згідно з сучасними викликами.

Для цього за ініціативи міського голови Сергія Ананка, депутатами були виділені кошти з міського бюджету для заміни в краєзнавчому музеї віконних та дверних блоків на загальну суму 79,8 тис грн.

– Зокрема, нові двері дозволять відвідувати музей людям з особливими потребами. У майбутньому планується також встановити пандус, що дозволить відвідувачам з обмеженими фізичними можливостями ознайомитися з експонатами музею та ближче пізнати історію рідного краю та міста, – зазначив міський голова Сміли Сергій Ананко.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.