Онлайн сервісом «Електронна черга» щомісяця користується близько 80 черкащан

ОЦЗ_новый размерНа інтерактивному вебсайті державної служби зайнятості (www.dcz.gov.ua) функціонує онлайн сервіс електронного запису, що дозволяє забронювати місце в електронній черзі.

Безробітні громадяни та особи, які шукають роботу можуть подати електронну заявку, як на реєстрацію, так і на отримання консультації в службі зайнятості дистанційно. Для цього безробітнім, або пошукачам роботи необхідно перейти на головну сторінку вебсайту Черкаського обласного центру зайнятості: https://chk.dcz.gov.ua/ та знайти у верхньому правому кутку розділ «Електронна черга».

«Для служби зайнятості важливо, щоб електронні послуги стали більш доступними, комфортними, якісними та зрозумілими для громадян. Функціонування онлайн сервісу «Електронна черга» дозволяє економити час користувачів,  покращує ефективність роботи», – наголошує директор Черкаської районної філії Олександр Гриценко.

Зокрема, для сервісу «Електронна черга» у районній філії резервується спеціально відведений час роботи фахівців, що дозволяє, в середньому, 80 клієнтам в місяць скористатися цією послугою без зайвих черг та очікувань.

Сервіс «Електронна черга» значно полегшує та оптимізує взаємодію громадян зі службою зайнятості, інформують у Черкаській районній філії обласного центру зайнятості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *