Олімпійський тиждень у смілянському колегіумі

IMG-4d9354ef0bda9cae5b92f8ba502b3f4d-VТрадиційно на початку нового навчального року колегіанти проводять День здоров’я, який цього тижня співпав з початком Олімпійського тижня. Олімпійський тиждень  – спортивно-видовищний захід, спрямований на  популяризацію спорту, здорового способу життя та олімпійського руху. «Здоров’я – це ще не все, але все інше без нього – ніщо» – так говорить народна мудрість. Проблема збереження здоров’я належить до тих глобальних проблем, вирішення яких зумовлює подальший розвиток суспільства.

Саме тому школа №3-колегіум  працює у напрямку формування у дітей засад здорового способу життя, намагається допомогти їм оволодіти необхідними знаннями, здобути певні вміння та навички, які сприятимуть їхньому життєвому успіху

4 вересня у школі відбувся День здоров’я. За доброю традицією цього дня учні школи відправились до нижньої частини центрального парку міста. Колегіанти весело проводили час у дружніх класних родинах: веселі естафети, ігри, відпочинок на свіжому повітрі з дотриманням усіх карантинних вимог. 

Прес-центр школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *