Олександр Скічко про наслідки вечірніх атак на Черкащину та ситуацію в цілому

Без-імені-7Під вечір 27 лютого в області оголосили повітряну тривогу. Маємо 4 потрапляння: три в Черкасах та 1- у Чорнобаївському районі. Постраждалих, на щастя, немає, інформує голова ОДА Олександр Скічко.

Загалом ситуація контрольована, відзначив посадовець, та закликав громаду не панікувати.

– Ми підключили 120 камер у допомогу поліції, за таку співпрацю дякую місту та бізнесу, – додав Олександр Скічко. – Водночас розширюємо мережу укриттів, до чого активно долучаються підприємці, які надають свої підвальні приміщення у користування. Мали звернення щодо аптек. Це питання пропрацювали, 28 лютого запрацює більшість. Це стосується і “Фармації”.

Очільник Черкащини подякував волонтерам та громаді за роботу. Наразі продуктів харчування вдосталь. Тож Олександр Скічко закликав громаду зважати насамперед на потреби, які оголошують волонтери.

– Звертаюся до тих, хто дуже пильно стежить та повідомляє про все на лінію 102, – зазначив голова. – Зараз лінія – перевантажена, фахівці працюють безперервно та у надрежимі. Тож закликаю кожного тверезо оцінювати рівень небезпеки, перевіряти інформацію, яку хочете повідомити диспетчерам. Адже опрацювання кожного займає чимало часу, які потребують сил та засобів.

Голова ОДА також нагадав, що в області діє комендантська година. Триває вона з 20.00 до 6.00.

Все буде Україна!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *