Олександр Мотузенко розповів смілянським школярам про спорт, кар’єру й бізнес

189507629_1869599133220857_8970414091571034927_nОлімпійський осередок Черкащини й далі організовує тематичні заходи в межах Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та молоді #OlympicLab. Цього тижня обрали напрямок «Основи бізнесу та кар’єри», аби ознайомити дітей із можливостями для побудови майбутньої успішної кар’єри.

Гостем заходу став срібний призер Олімпійських ігор 1988 року в Сеулі з веслування на байдарці, багаторазовий чемпіон світу, Почесний громадянин Сміли Олександр Мотузенко. Участь у зустрічі взяли учні 7-8 класів Смілянської школи № 10. Діти дізналися про успіхи лектора у спортивному, професійному та підприємницькому напрямах.

Олександр Мотузенко – успішний спортсмен, нині очолює дитячо-юнацьку спортивну школу та займається підприємницькою діяльністю. Він розповів про свій шлях до успіху, поділився зі школярами, як навички зі спорту допомогли йому й під час побудови бізнесу. Олександр Мотузенко наголосив на тому, що кожен має навчатися азам фінансової грамотності, навичкам ведення переговорів, займатися особистісним розвитком.

Діти із зацікавленням слухали гостя та ставили запитання. За найцікавіві – отримували олімпійські подарунки.

Представники відділення НОК України в Черкаській області також провели невелику вікторину на знання про олімпійський рух, за правильні відповіді також нагороджували подарунками. Навчальному закладу вручили комплект м’ячів, розповіли у обласному осередку НОК України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *