Окупанти зосереджуються на напрямках Канева, Дніпра та Сєвероднецька

275061035_298410485724283_9223144157158514828_nНа Facebook-сторінці сухопутніх військ ЗСУ інформують про щоденні напрямки бойових дій, які точаться у різних регіонах України. Все частіше у зведенні згадують Канівську ГЕС, яка, за інформацією Facebook-представництва сухопутніх військ, є однією з важливих цілей.

Триває дванадцята доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. Противник продовжує наступальну операцію проти України, зосереджуючи основні зусилля на оточенні Києва, Харкова, Чернігова, Сум, Маріуполя, Миколаєва. Не полишає спроб вийти на адміністративні кордони Луганської та Донецької областей.

На Слобожанському напрямку противник силами підрозділів танкової армії, двох загальновійськових армій та армійського корпусу намагається продовжити наступ у напрямку на Дніпро.

Основні зусилля зосереджує на напрямках Канева, Дніпра та Сєверодонецька. Здійснює перегрупування для продовження наступу на визначених напрямках з метою взяття під контроль Канівської ГЕС.

Разом з тим, як зазначають у сухопутніх військах, незважаючи на велику кількість військ окупанти мають низький морально-психологічний стан. Зазнаючи втрат, підрозділи противника втрачають наступальний потенціал та масово здаються у полон Захисникам України і цивільному населенню.

Ми захищаємо Нашу Українську землю! Україна – щит Європи та всього цивілізованого Світу! Слава Україні!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.