Оголошено підозру 8 членам організованої групи, які продавали алкоголь, під виглядом ТМ «Finlandia»

алкогольЗа даними слідства, підозрювані виробляли та збували незаконно виготовлені алкогольні напої. Продавали їх, зокрема, під виглядом ТМ «Finlandia».

Виготовлення алкоголю було у двох приміщеннях, обладнаних спеціальним обладнанням, яке забезпечує масове виготовлення фальсифікату. В подальшому виготовлений «товар» члени групи збували на території Черкаської області шляхом безпосереднього продажу покупцям, а також надсилали його покупцям на території всієї України, користуючись послугами логістичної компанії.

За результатами обшуків в місцях проживання членів організованої групи та в приміщеннях, які використовувались для зберігання незаконно виготовлених алкогольних напоїв, а також в автомобілях, правоохоронці виявили пластикові бочки різного об’єму з рідиною із характерним запахом спирту та коньяку, шланги різної довжини, коробки типу «Bag-in-Box» з рідиною з маркуванням «Finlandia», незаконно виготовлені алкогольні напої та спирт загальним об’ємом більше 2 тисяч літрів.

Установлено, що збитки потерпілій торговій марці складають майже 122 тис. грн.

Нині 8 особам повідомлено про підозру за фактом виготовлення, транспортування, зберігання з метою збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв і незаконного використання знаків для товарів, вчиненого організованою групою осіб (ч. 3 ст. 28 ч.1 ст. 204, ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 204, ч. 3 ст. 229 КК України).

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *