Огляд погодних умов початку березня 2019 року на Смілянщині

погодаВесна все наполегливіше заявляє про свій прихід. За даними метеостанції Сміла, перший день весни видався дуже теплим, 2-3 березня відбулося незначне похолодання, середньодобові температури були від’ємними, проте вище і в межах норми, а з 4 березня температурний фон на Смілянщині підвищився до 2-5 тепла, що перевищує кліматичну норму на 4-7° і більше відповідає третій декаді березня. Денні максимуми температури повітря в теплі дні досягали комфортних 6-11° тепла. Мінімальна температура повітря спостерігалася вночі 3 березня і знижувалася до 7° морозу. Дощі, хоч і невеликі, спостерігались впродовж 4 днів. Максимальна швидкість вітру підвищувалася до 14 м/с.

За прогнозом синоптиків, після сонячного антициклону розпочинається вплив циклонів з північної Атлантики. Тому хмарність збільшиться, відбуватимуться коливання температури повітря та атмосферного тиску з випадінням окремих дощів, що і характерно для ранніх весен. Завтра на Смілянщину вночі, в супроводі посиленого вітру, надійде більш тепле повітря.

Тому святковий день 8 Березня обіцяє бути теплим до 10-15º тепла вдень, вітряним з проясненнями. В другій половині дня та ввечері можливі несуттєві дощики.

9 та 10 березня інтенсивність тепла поступово зменшуватиметься: вночі 1-6° тепла, вдень 8-13°. У неділю пройдуть невеликі дощі, вітер знову посилиться.

Радіаційний фон у Смілі становить 12 мікрорентген на годину, що в межах природного фону.

Колектив метеостанції Сміла, від щирого серця, вітає всіх жінок з 8 березня! Нехай в цей день ласкаве весняне сонце зігріває вас своїми ніжними променями, а теплі посмішки та люблячі очі всіх рідних і близьких людей радують серце.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *