Огляд погодних умов на Смілянщині у квітні та прогноз погоди до кінця робочого тижня

погода квітеньЗ даними метеостанції Сміла 24 квітня в ранкові години на Смілянщині внаслідок радіаційного вихолоджування спостерігався заморозок на висоті 2 см над поверхнею ґрунту. Інтенсивність його становила -0,8°. Це перший заморозк цьогорічної весни у нашому районі.

В третій декаді квітня середня кількість днів із заморозком: в повітрі – 1, на поверхні  грунту – 2. Найбільша кількість днів із заморозком спостерігалась в 1992 році: в повітрі  – 5 ,на поверхні грунту – 8. 

Прогноз погоди: наступної доби проходження теплого атмосферного фронту зумовить теплу ніч з температурою повітря до +5..+10º. Вдень Смілянщина знаходитиметься у теплому секторі циклону і повітря прогріватиметься до +16..+21º. Увечері з наближенням холодного фронту очікуються невеликі короткочасні дощі, місцями з грозами. 26 квітня спостерігатиметься подальше підвищення температурного фону, вночі +9..+14º, вдень +22..+27º, місцями невеликий дощ, гроза. 27 квітня короткочасні дощі з грозами пройдуть вночі, вдень без опадів, температурний фон знизиться.

Коливання атмосферного тиску можуть впливати на метеозалежних людей, а короткочасні дощі дещо покращать зволоження ґрунту.

Радіаційний фон у Смілі становить 13 мікрорентген на годину, що у межах природного фону.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *