Огляд погодних умов липня та прогноз на першу декаду серпня

imagesНинішнє літо сповнене контрастів. Спочатку воно порадувало, потім налякало спекою і відсутністю дощів, а в середині липня повіяло прохолодою.  У минулі вихідні спекотну погоду, коли денні максимуми становили +30..+32º, організував субтропічний антициклон.  Середня температура повітря третьої  декади становила 21,8°, що на 2° вище кліматичної норми. Максимальна температура повітря підвищувалась до +33°, поверхня грунту прогрівалась до +62°.

Мінімальна температура повітря 26-27.07 знижувалась до 12°, поверхня грунту – до 11°.Опадів за декаду випало 19 мм –  73%  від норми. Загалом в липні середньомісячна температура становила 20,0°, що в межах норми, опадів випало 21мм -25% від норми, максимальна температура повітря становила 33°, мінімальна знижувалась до 8°.

  Прогноз погоди на першу декаду серпня

         За консультацією синоптиків у 1-й декаді серпня, переважатиме прохолодна без істотних опадів погода, лише в кінці декади на фоні підвищення температури повітря очікуються короткочасні грозові дощі.  Радіаційний фон у Смілі становить 13 мікрорентген на годину, що у межах природного фону.

 За даними метеостанції Сміла.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *