Оголошено щорічну акцію «За чисте довкілля»

23 квітня у Смілі оголошено Днем благоустрою території міста, а квітень-травень місячником благоустрою. Таке рішення ухвалив міський виконавчий комітет Смілянської міської ради.

Затверджено штаб та перелік підприємств, установ, організацій та відповідальних осіб за проведення дня благоустрою на закріплених територіях.
Уже традиційно установи, підприємства та організації, квартальні комітети, усі сміляни мають подбати про належний санітарний стан, благоустрій та озеленення власних і прилеглих територій, мікрорайонів та інших об’єктів. Особливу увагу буде приділено облаштуванню братських могил, військових поховань, обелісків і пам’ятників загиблим воїнам, парків, скверів та дитячих майданчиків. Мешканці житлових кооперативів ОСББ, АВЖБ, СКП «Наш дім» за звичай беруться за прибирання, підрізку дерев, кущів, побілку бордюр, озеленення своїх прибудинкових територій
Відповідальні особи повинні подбати про вивіз зібраного сміття на полігон/звалище побутових відходів. Спецтранспортом з навантаження і вивозу сміття під час проведення дня благоустрою, з території міста на звалище побутових відходів має забезпечити СКП «Комунальник».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *