Офіційно. Рішення виконавчого комітету про відновлення роботи ринків у Смілі

Виконавчий комітет ухвалив рішення про відновлення роботи ринків на території м. Сміла під час дії карантину. Текст рішення №145 від 13.05.2020р.

СМІЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

Про  відновлення роботи ринків на території м. Сміла під час дії карантину

Відповідно до п.п. 8 п. «а» ст.30, п.3 ч.4 ст.42, ч.6 ст.59 Закону України від 21.05.1997 № 280/97ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» від 24.02.1994 № 4004-ХII, ст. 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» від 06.04.2000 № 1645-III, постанови Кабінету Міністрів України від 04.05.2020 № 343 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020  № 211», постанови головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 № 17 «Про затвердженя Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при торгівлі продовольчими (окрім ринків) та непродовольчими товарами на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» та протоколу позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12.05.2020 № 22 «Щодо організації  протиепідемічних заходів при торгівлі непродовольчими товарами на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»  у зв’язку зі зверненням Смілянської міської громадської організації «Колегія підприємців», виконавчий комітет  міської ради вирішив:

  1. Дозволити адміністраціям ринків відновити торгівлютоварами промислової групи на агропромислових ринках міста. При здійсненні торгівлі непродовольчими товарами на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 спричиненої вірусом SARS-CoV-2 неухильно дотримуватись Тимчасових рекомендацій, які зазначені у постанові головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 року № 17.
  1. Сектору інформаційно-аналітичної політики забезпечити висвітлення в засобах масової інформації рішення.
  2. Рекомендувати Смілянському ВП ГУНП в Черкаській областіпроводити профілактичні заходи та контроль за дотриманням обмежувальних заходів з протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2при здійсненні торгівлі на міських ринках.
  3. Відповідальність за дотриманням відповідних санітарних та протиепідемічних заходів покладається на суб’єктів підприємницької діяльності.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти наадміністрації агропромислових ринків міста, Смілянське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області та Смілянський ВП ГУНП в Черкаській області.

     Міський голова                                          О.О. ЦИБКО

ПОГОДЖЕНО:

Секретар міської ради В.А. ФЕДОРЕНКО

Заступник міського голови П.А. КОНДРАТЕНКО

Заступник міського голови П.І. ІЩЕНКО

Керуючий справами Л.С. ОСЕЙКО

Начальник юридичного відділу    А.О. ЖУРІДА

Начальник управління економічного розвитку О.М. ПЛАКСА

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *