«Один день з життя передової»: смілянські вчителі перевтілилися у штабістів та медичних інструкторів

Небезпечні знахідки30 листопада у Смілянському навчально-виховному комплексі №15 був проведений навчальний семінар викладачів предмету “Захист Вітчизни”, інформує заступник директора з навчально-виховної роботи Мар’яна Криворучко.

Учасник АТО Демченко Ярослав інструктуєУчасники заходу ознайомилися із системою роботи НВК №15 відповідно до Концепції національно-патріотичного виховання. Методист методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту Щербина Н.М. презентувала інноваційні підходи до викладання предмету «Захист Вітчизни» як складової національної ідеології.

Родзинкою семінару стала рольова гра «Один день з життя передової». Вчителі міста перевтілилися в штабістів, військових розвідників, саперів та снайперів, медичних інструкторів та спецкореспондентів. Кожен учасник розповів учням-волонтерам специфіку діяльності на передовій – ведення та протидію інформаційній війні, виконання норм міжнародного гуманітарного права. Захоплення в учасників викликали практичні вправи з рукопашного бою диверсійно-розвідувальної групи. Спеціалісти з вогневої та саперної підготовки допомогли волонтерам навчитися розрізняти міни-сюрпризи та інші небезпечні знахідки. Досвідом з використання бойової зброї поділилися учасники АТО Таїбов Рамазан та Демченко Ярослав. Військові журналісти підготували фоторепортаж про життя на передовій.

Реанімаційні заходиОсобливу увагу на семінарі було приділено санітарній локації, адже саме від вміння надати першу домедичну допомогу залежить людське життя. Практичним навичкам учасників навчав гість семінару – начальник навчального відділу навчально-тренувального центру «Оршанець» підполковник Панкратов Олександр та військових хірург, волонтер Козловський Вадим.

Особливим гостем заходу став військовий капелан Михайло Шевчук, який розказав про реальну психологічну та духовну роботу в зоні АТО. Учні-волонтери НВК №15 передали для воїнів подарунки та відеопривітання від учасників навчального семінару до Дня Збройних сил України.

Виступ капелана Шевчука Михайла Спеціалісти з вогневої підготовки Учні-волонтери Учасник АТО Демченко Ярослав інструктуєУчасники семінару

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *