Одеські медики переймали досвід роботи черкащан

263542044_6568812779857727_867678339889194679_nОбласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф з робочим візитом відвідали колеги Одеського обласного центру екстренки.

Ділились досвідом черкащан Андрій Аносов (заступник генерального директора Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф з підрозділів південного напрямку), Олександр Осадчий та Владислав Крижановський (лікарі з МНС).

Гості ознайомились з роботою Центру, зокрема Оперативно-диспетчерського управління, Черкаської СШЕМД, Відділу реагування на надзвичайні ситуації та Навчально-тренувального відділу. Обговорили проблеми та перспективи екстренки загалом.

Такі візити корисні для обміну досвідом, для здобуття нових знань та для координування роботи в тих чи інших ситуаціях. Ось зовсім нещодавно був випадок, коли біля Умані вийшов з ладу автомобіль Одеського Центру екстренки.

Бригада медиків транспортувала кисневозалежного пацієнта до Києва. Уманські медики екстренки прийшли на допомогу одеським колегам, доправивши пацієнта спочатку до Уманської лікарні, а пізніше одесити перевезели його до Києва.

– Візит пройшов продуктивно та інформативно, адже для успішного розвитку та роботи установ важливо не тільки ділитися своїми здобутками, але й черпати корисні ідеї від колег, повідомила Ірина Назарок, речниця обласного центру ектренної медичнох допомоги та медицини катастроф.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.