Очільниця смілянської податкової роз’яснила новації податкового законодавства

податковаНа нещодавній зустрічі начальник Смілянської ДПІ Наталія Ведмедь розповіла платнику про одноразове декларування активів та застосування РРО чи ПРРО фізичними особами-підприємцями.

Зокрема вона зазначила, що для легалізації неоподаткованих активів тепер громадяни мають ще більше часу, адже податкову амністію продовжено до 1 березня 2023 року.

Скористатися одноразовим декларуванням можуть лише резиденти України, а декларуванню підлягають кошти, рухоме та нерухоме майно, предмети мистецтва та антикваріату, ювелірні вироби, цінні папери та інші активи, які знаходяться як на території України, так і за її межами. Однак, вона зауважила, що не підлягають декларуванню, активи, які розташовані на території країни-агресора.

Задекларовані активи підлягають оподаткуванню за такими ставками: для об’єктів, які знаходяться на території України – 5%, а для закордонних активів – 9 %.

Крім того керівник ДПІ наголосила на важливості дотримання платниками податків чинного податкового законодавства, в тому числі у сфері застосування РРО та програмного РРО та своєчасної сплати податків, зборів та платежів до бюджетів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.