Очільники громад Черкаського району зібралися на робочу нараду: коротко про головне

Про питання, що на часі на робочій нараді обговорили з головами громад Черкаського району.

Участь у нараді також взяли голова районної ради Олександр Василенко, т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції України в Черкаській області, полковник поліції Олег Гудима, т.в.о. начальника районного управління поліції ГУНП України в Черкаській області, полковник поліції Андрій Тюков, начальниця управління Державної казначейської служби України у місті Черкаси Олена Буслова, представники ДСНС та керівники відповідних структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Завдяки взаємодії Черкаської районної військової адміністрації з Головним управлянням ДСНС України в Черкаській області отримали та одразу передали на громади 260 одиниць вогнегасників, які надані у якості гуманітарної допомоги від товариства українців у Фінляндії. Це частина безпекових заходів, які мають бути. Начальниця Черкаської РВА Валерія Бандурко подякувала голові громадської організації «Січ» Віталію Радченку за відповідну комунікацію у наданні цієї допомоги з-за кордону.

Питання бюджету і забезпечення Збройних Сил України. Цьогорічні кошториси громад мають бути націлені на безпеку та оборону. На постійному зв’язку із військовими. Допомога їм – у пріоритеті. Необхідність сьогодні – це забезпечення наших воїнів, щоб вони мали все необхідне для забезпечення захисту регіону.

Чесні, доцільні, проведені за відповідними нормами держзакупівлі – принциповий момент.

За цим слідкує робоча група «Прозорість та підзвітність». Цього року проведено вже п’ять засідань цієї робочої групи, на яких розглянуто публічні закупівлі органів місцевого самоврядування Черкаського району.

Також на нараді обговорено питання стану мобілізаційних заходів в районі, а саме: людських та транспортних можливостей.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.