Очільники черкаської громадської ради поділилися досвідом роботи зі смілянами

138977023_1288778338155957_8626666700316911971_o13 січня під головуванням Євгенії Гладир відбулося чергове засідання громадської ради при виконавчому комітеті. У засіданні взяла участь керуючий справами Оксана Яценко.

Досвідом роботи поділилися гості з Черкас – голова громадської ради при Черкаській облдержадміністрації Олег Скалько та його заступник Петро Кисельов. Вони розповіли про організацію роботи свого консультативно-дорадчого органу за минулий рік, порушили питання щодо методів налагодження співпраці із владою, взяли участь в обговоренні питань порядку денного та висловили конкретні ділові пропозиції для роботи міської громадської ради.

Головний спеціаліст сектору економічного аналізу та інвестицій управління економічного розвитку Лариса Глухова проінформувала щодо можливостей участі громадських організацій міста у різноманітних грантах, конкурсах, запросила взяти активну участь у розробці та висловленні конкретних пропозицій до Стратегії розвитку міста до 2027 року.

Члени громадської ради висловили пропозиції щодо участі в обговоренні як прийнятих міських програм, так і тих, що тільки плануються розробляти.

На засіданні розглянули низку організаційних питань та пропозицій до формування плану роботи громадської ради на 2021 рік, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *