Очільник Сміли взяв участь в обласному засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

Під головуванням начальника Черкаської обласної військової адміністрації Ігоря Табурця, разом з начальником Черкаської районної військової адміністрації Валерією Бандурко та іншими керівниками громад нашого краю, Сергій Ананко став учасниками цього зібрання.

Дуже важливі питання підіймались і конструктив в тому, що діалог відбувався між різними гілками влади. Були представники центральних відомств, керівництво Черкаської обласної військової адміністрації, районних адміністрацій, органи місцевого самоврядування та територіальних громад.

Конгрес – це дієвий майданчик для обговорення, обміну думок з приводу нагальних проблем громад і викликів, які перед нами постають у зв’язку зі збройною агресією росії.

Міський голова мав можливість в рамках обговорення питання підготовки до опалювального сезон окреслити ситуацію, що склалась у Смілі після ворожого обстрілу 15 серпня. Тоді екстрено, завдяки злагодженим діям рятувальників, комунальників, правоохоронців, Черкаської ОВА, РВА та усім, хто допомагав, вдалося швидкими темпами усунути наслідки руйнувань водогону. Але наразі відкритим залишається питання теплопостачання в один із мікрорайонів Сміли. Тож, користуючись нагодою, звернувся до керівництва держави з проханням посприяти у втіленні проекту побудови двох модульних котелень за рахунок Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

Також серед основних тем на Конгресі піднімалось і питання подальшого розвитку мережі захисних споруд. Наша громада продовжує працювати у цьому напрямку, особливу увагу нині приділяємо створенню укриттів в навчальних закладах для безпеки освітнього процесу. Будемо вивчати успішний досвід інших громад області щодо залучення можливих ресурсів від міжнародних донорів для спорудження захисних споруд для цивільного населення.

Ментальне і фізичне здоров’я українців теж нині важливе питання. Лікувальні заклади нині мають не лише надавати необхідну стандартну допомогу, а врахувати вимоги часу. Першочергове питання – реабілітація військовослужбовців. Тож почули на Конгресі рекомендації від фахівців і вже маємо плани щодо розширення і розвитку медичної галузі в нашій громаді.

Такі зібрання допомагають зрозуміти, що держава не залишає міста і села України зі своїми проблемами наодинці.

Ми єдині і тому сильніші. Нас почули – сподіваємось на сприяння у вирішенні нагальних проблем. Ми завдання отримали – працюємо над їх вирішенням.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.