Очільник Сміли взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

У Львові відбулося підсумкове засідання Конгресу місцевих та регіональних влад під головуванням Президента України Володимира Зеленського. Разом з колегами участь у ньому взяі міський голова Сміли Сергій Ананко.

Конгрес – це єдиний майданчик в Україні, де всі, від Президента та міністрів, керівників ОВА, голів громад, сидять за круглим столом і відверто обговорюють ситуацію в країні. Така швидка комунікація у форматі діалогу допомагає знайти швидкі рішення і усунути певні проблеми.

Порядок денний заходу був присвячений двом ключовим темам. Однією з них стала євроінтеграція України і співпраця з міжнародними партнерами. Другою — питання громад, міст та областей.

Як зазначив очільник Сміли, нині у керівників є мета налагодити запровадження європейських стандартів у сфері місцевого самоврядування. На засіданні було приділено максимальну увагу ситуації на місцях у різних регіонах країни, але також підкреслили й важливість спільної справи — оборони держави.

– Поділяю думку Президента: захист нашої держави – обов’язок кожної та кожного: тих, хто на фронті, і тих, хто в тилу, – зазначив у своєму Телеграм-каналі Сергій Ананко.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.