Очільник області зустрівся зі спортсменами-стипендіатами

Сертифікати на здобуття обласної стипендії отримали спортсмени Черкащини. Голова ОДА Юрій Ткаченко подякував їм і їхнім тренерам за здобутки. Обласну стипендію для спортсменів на Черкащині започаткували шість років тому. Цьогоріч її отримуватимуть 15 спортсменів. Це щомісяця по 2 тис. грн. Стипендіатів обрала конкурсна комісія. Про це інформує прес-служба Черкаської ОДА.

– Ми пропонуватимемо обласній раді надалі збільшити як кількість стипендіатів, так і розмір стипендії, – поділився планами очільник області. – Переконаний, що потрібна підтримка буде. Розвиток спортивної галузі – наше пріоритетне завдання. Загалом торік тільки коштом обласного бюджету поліпшено спортивну базу та закуплено обладнання на понад 2,8 млн грн. Маємо низку вдало реалізованих ініціатив по районах, як-от оновлення спортивних залів для драбівських спортсменів тощо. Минулого року ми також розпочали реконструкцію та добудову обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву. Від цього року наші спортсмени зможуть завойовувати ліцензії на чергові Ігри Олімпіади (Токіо-2020), тому для нас важливо створити гідні умови для підготовки наших спортсменів.

Подібні зустрічі обласної влади зі спортсменами є традиційними. На них, зокрема, напрацьовують нові проекти для поліпшення спортивної інфраструктури на Черкащині.

Стипендіати:

Дмитро Омельяненко (кульова стрільба)

Дарія Шаріпова (кульова стрільба)

Наталія Чепурна (кульова стрільба) Євгеній Овсянніков (бокс)

Мирослав Гончар (бокс)

Владислав Коваленко (легка атлетика)

Анастасія Сапсай (дзюдо)

Назар Чепурний (спортивна гімнастика)

Діана Залевська (фехтування)

Олексій Сюткін (триатлон)

Анжела Мовчан (кікбоксинг WAKO)

Альбіна Сокол (кікбоксинг WAKO)

Аліна Миронюк (спортивне орієнтування)

Олександр Денисенко (кульова стрільба)

Володимир Дорошенко (армспорт)

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *