Очільник області Сергій Сергійчук зустрівся із Послом Республіки В’єтнам

DSCF4498-scaled-e1602155767791-1536x1210Голова Черкаської обласної державної адміністрації зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки В’єтнам в Україні паном Нгуєном Ань Туаном.

Про це інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Під час зустрічі сторони обговорили поглиблення двосторонньої співпраці між Республікою В’єтнам та Черкаською областю.

Сергій Сергійчук розповів про промисловість регіону, експортне спрямування, окремо зупинився на сільськогосподарському секторі. Оскільки саме чорноземи – це природна конкурентна перевага Черкащини.

– На сьогодні одним із пріоритетних напрямків роботи є створення привабливого інвестиційного клімату в регіоні та розвиток інфраструктури для інвестування. Ми створємо Офіс інвестицій при Черкаській ОДА та формуємо інвестиційну раду. Офіс спільно із Агенцією регіонального розвитку займатиметься залученням інвестицій, міжнародної допомоги, супроводом реалізації інвестиційних проектів та допомагатиме вітчизняним виробникам виходити на зовнішні ринки, – зауважив Сергійчук.

В’єтнам – один із лідерів за кількістю індустріальних парків. Тому очільник області наголосив на важливості співпраці саме в цій сфері. В Золотоноші вже створили індустріальний парк, який потребує інвестицій.

У свою чергу Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки В’єтнам в Україні пан Нгуєн Ань Туан зазначив, що Черкащина дійсно інвестиційно сприятливий регіон із багатою історією та економічною привабливістю. Перспективною вважає і співпрацю у сфері освіти.

Посол Республіки В’єтнам запросив представників Черкаської ОДА до спільних візитів для обміну досвідом та налагодження двосторонньої співпраці.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *